Liga 2, Etapa 29: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 14, 2017

Liga 2, Etapa 29

Adrian-Illyes_600x177_ScoalaDeArbitri.Ro-001

# echipe arbitri
1 AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2017-04-12     Ora: 17:30 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
2 FC Chindia Târgovişte (DB) – SC FC Braşov SA (BV) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2017-04-13     Ora: 17:30 A2: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
3 CS Baloteşti (IF) – CS Luceafărul Oradea (BH) A: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa)
    A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-04-14     Ora: 11:00 A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)
4 ACS Dacia Unirea Brăila (BR) – ACS FC Academica Clinceni A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-04-14     Ora: 12:00 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
5 ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – CS Afumaţi (IF) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-04-14     Ora: 17:00 A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) 
R2: ( – )
  Stadion: Stiinta (Timişoara – Timiş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Sabau Daniel (Zalău – Sălaj)
6 ACS Foresta Suceava (SV) – CS Metalul Reşiţa SA (CS) A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-04-14     Ora: 17:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
    Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
8 ACS Berceni (IF) – CS Şoimii Pâncota (AR)  
  nu se disputa  
     
9 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS Mioveni (AG)  
     
10 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV)  
     
  Data: 2017-04-15     Ora: 11:30  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad)  

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!