Liga 2, Etapa 27
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Foresta Suceava (SV) – ACS FC Academica Clinceni | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 11:00 | A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Areni (Suceava – Suceava) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
2 | CS Unirea Tărlungeni (BV) – CS Afumaţi (IF) | |
nu se disputa | ||
3 | ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – CS Şoimii Pâncota (AR) | |
nu se disputa | ||
4 | CS Baloteşti (IF) – SC FC Braşov SA (BV) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 11:00 | A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti; foto: frf.ro) | |
Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea) | ||
5 | ACS Berceni (IF) – CS Mioveni (AG) | |
nu se disputa | ||
6 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS Metalul Reşiţa SA (CS) | A: Ţiţii Andrei Lucian (Sura Mica – Sibiu) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 11:00 | A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | ||
7 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
8 | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – SC Juventus Bucureşti (B) | A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 12:00 | A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Ardelean Mircea (Arad – Arad) R2: ( – ) |
|
Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente