Liga 2, Etapa 26: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 24, 2018

Liga 2, Etapa 26

# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Baloteşti  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-24     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
     
2 CS Ştiinţa Miroslava – CS Mioveni A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2018-03-24     Ora: 11:00 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
3 ACS Foresta Suceava – ACS FC Academica Clinceni A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2018-03-24     Ora: 11:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
4 CS Luceafărul Oradea – FC Metaloglobus Bucureşti A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2018-03-24     Ora: 11:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Luceafarul (Sânmartin – Bihor) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
5 AFC ASA 2013 Târgu Mureş – Fotbal Club Argeş  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-24     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
6 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – AFC Dunărea 2005 Călăraşi  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-24     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
7 CS Sportul Snagov SA – ACS Dacia Unirea Brăila  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-24     Ora: 12:30
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Dumitru Mătărău (Ştefăneştii de Jos – Ilfov) Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)
     
8 AFC Ripensia Timișoara – AFC Chindia Târgovişte A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-03-24     Ora: 14:30 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Sabau Daniel (Zalău – Sălaj)
9 AFC UTA Arad – CS Afumaţi A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Truţă Marian (Băbeni – Vâlcea)
  Data: 2018-03-25     Ora: 12:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) 
R2: ( – )
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
10 ACS ASU Politehnica Timișoara – AFC Hermannstadt A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea; foto)
    A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
  Data: 2018-03-25     Ora: 14:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) 
R2: ( – )
  Stadion: Ştiinţa (Timişoara – Timiş) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!