Liga 2, Etapa 25: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 17, 2018

Liga 2, Etapa 25

# echipe arbitri
1 Fotbal Club Argeş – AFC Ripensia Timișoara A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2018-03-17     Ora: 11:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) 
R2: ( – )
  Stadion: Nicolae Dobrin – Trivale (Piteşti – Argeş) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti)
2 FC Metaloglobus Bucureşti – ACS Foresta Suceava A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj; foto: craiovaforum)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2018-03-17     Ora: 11:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
3 ACS FC Academica Clinceni – CS Ştiinţa Miroslava A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa)
  Data: 2018-03-17     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
4 CS Baloteşti – AFC UTA Arad A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi)
    A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea)
  Data: 2018-03-17     Ora: 11:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
5 CS Afumaţi – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-17     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Comunal (Afumaţi – Ilfov)  
     
6 ACS Dacia Unirea Brăila – AFC ASA 2013 Târgu Mureş  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-17     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
7 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – CS Sportul Snagov SA A: Ioniță Eduard (Constanţa – Constanţa)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2018-03-17     Ora: 12:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Carjă Lucian (Constanţa – Constanţa)
8 AFC Hermannstadt – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu  
     
  Data: 2018-03-18     Ora: 12:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
     
9 AFC Chindia Târgovişte – CS Luceafărul Oradea  
     
  Data: 2018-03-18     Ora: 13:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
     
10 CS Mioveni – ACS ASU Politehnica Timișoara  
     
  Data: 2018-03-19     Ora: 18:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!