Liga 2, Etapa 25: Arbitrii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 17, 2017

Liga 2, Etapa 25

Mihai Amoraritei_rez_600x353

# echipe arbitri
1 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – CS Afumaţi (IF) A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-03-17     Ora: 16:00 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
2 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – ACS FC Academica Clinceni  
     
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) – CS Luceafărul Oradea (BH) A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova; foto)
    A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman)
  Data: 2017-03-18     Ora: 11:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
4 CS Unirea Tărlungeni (BV) – CS Şoimii Pâncota (AR)  
  nu se disputa  
5 CS Baloteşti (IF) – CS Metalul Reşiţa SA (CS) A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2017-03-18     Ora: 11:00 A2: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
6 ACS Berceni (IF) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR)  
  nu se disputa  
7 SC Juventus Bucureşti (B) – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-03-18     Ora: 11:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) 
R2: ( – )
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
8 FC Chindia Târgovişte (DB) – ACS Foresta Suceava (SV) A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş)
    A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-03-18     Ora: 12:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Avram Robert (Piteşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti)
9 ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – CS Mioveni (AG) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-03-18     Ora: 15:00 A2: Băla Casian (Arad – Arad) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Popa Sergiu (Aiud – Alba) 
R2: ( – )
  Stadion: Stiinta (Timişoara – Timiş) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
10 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – SC FC Braşov SA (BV)  
     
  Data: 2017-03-19     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)
     

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!