Liga 2, Etapa 24: Arbitrii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 09, 2018

Liga 2, Etapa 24

# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA – AFC ASA 2013 Târgu Mureş  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-10     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
2 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – CS Baloteşti  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-10     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
3 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Mioveni A: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova; foto)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-03-10     Ora: 11:00 A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) 
R2: ( – )
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)
4 CS Ştiinţa Miroslava – FC Metaloglobus Bucureşti A: Ţiţii Andrei Lucian (Sura Mica – Sibiu)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2018-03-10     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
5 ACS Foresta Suceava – AFC Chindia Târgovişte A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-03-10     Ora: 11:00 A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Diaconu Marius (Roman – Neamţ) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
6 CS Luceafărul Oradea – Fotbal Club Argeş A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-03-10     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Necrici Razvan (Chechis – Maramureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Luceafarul (Sânmartin – Bihor) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Sabau Daniel (Zalău – Sălaj)
7 ACS ASU Politehnica Timișoara – ACS FC Academica Clinceni A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2018-03-10     Ora: 12:30 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) 
R2: ( – )
  Stadion: Ştiinţa (Timişoara – Timiş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
8 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – CS Afumaţi A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
  Data: 2018-03-10     Ora: 12:30 A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
9 AFC Ripensia Timișoara – ACS Dacia Unirea Brăila  
     
  Data: 2018-03-11     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
     
10 AFC UTA Arad – AFC Hermannstadt  
     
  Data: 2018-03-11     Ora: 12:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
     

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!