Liga 2, Etapa 22 | Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuMar 25, 2014

Andrei Antonie_Petrolul-U Cluj_2-2-colaj-1

Etapa 22

# echipe arbitri
1 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL)  
    A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
2 Loc vacant – CS FC Farul Constanţa (CT)  
  nu se disputa  
     
3 SC FC Sportul Studenţesc SA (B) – CS Municipal Studentesc Iaşi (IS)  
  nu se disputa  
     
4 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – CS FC Clinceni (IF) A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Dan Dumitru (Focşani – Vrancea)
5 FCM Dunarea Galaţi (GL) – CF Brăila SA (BR) A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău)
  Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Stanisteanu Mircea (Vaslui – Vaslui)
6 ACS Berceni (IF) – ASC Bacau (BC) A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti; foto)
  Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)
7 FC Gloria Buzău (BZ) – CS Unirea Târlungeni (BV) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Smeu Ionuţ (Brăila – Brăila)
  Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) Obs: Curt Vasile (Constanţa – Constanţa)
    Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)

Etapa 19

# echipe arbitri
1 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) – FCU Craiova SA (DJ) A: Voicu Emil (Bacău – Bacău)
    A1: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
  Stadion: Gloria (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor)
2 CS Mioveni (AG) – CS Metalul Resita SA (CS) A: Tudor Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt)
3 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) A: Rădulescu George (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)
4 CS FC Bihor Oradea (BH) – CS FC Olimpia 2010 (SM) A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-03-26     Ora: 15:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş)
  Stadion: Municipal (Oradea – Bihor) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
5 ACS FC Olt Slatina (OT) – CSU Craiova SA (DJ) A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj)
    A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2014-03-26     Ora: 16:00 A2: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj)
  Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
6 FC UTA SA (AR) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-03-26     Ora: 16:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş)
  Stadion: Francisc Neumann (Arad – Arad) Obs: Balas Vasile (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!