Liga 2, Etapa 21 | Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuMar 21, 2014

Popa Ionel_2010, FEBRUARIE RIAD COROANA REGELUI 013_600x273

Etapa 21

# echipe arbitri
1 CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) – Loc vacant  
  nu se disputa  
     
2 CS FC Clinceni (IF) – SC FC Sportul Studenţesc SA (B)  
  nu se disputa  
     
3 CF Brăila SA (BR) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-03-22     Ora: 11:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
4 ASC Bacau (BC) – FCM Dunarea Galaţi (GL) A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-03-22     Ora: 11:00 A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani)
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi; foto)
    Obs: Cosconea Pompiliu (Buzău – Buzău)
5 CS Unirea Târlungeni (BV) – ACS Berceni (IF) A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi)
    A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-03-22     Ora: 11:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Stadion: Unirea (Tărlungeni – Braşov) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Barbulescu Ilie (Piteşti – Argeş)
6 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – FC Gloria Buzău (BZ) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş)
    A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-03-22     Ora: 11:00 A2: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
7 CS FC Farul Constanţa (CT) – SC FC RAPID SA Bucureşti (B) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2014-03-22     Ora: 16:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Pantea Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)

Etapa 18

# echipe arbitri
1 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) – FC UTA SA (AR) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba)
  Data: 2014-03-21     Ora: 16:00 A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
  Stadion: Gloria (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş)
2 FCU Craiova SA (DJ) – CS Mioveni (AG) A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2014-03-21     Ora: 16:00 A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
3 CS FC Olimpia 2010 (SM) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Voicu Emil (Bacău – Bacău)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2014-03-21     Ora: 16:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş)
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Vlad Remus (Cluj-Napoca – Cluj)
4 CS Metalul Resita SA (CS) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2014-03-22     Ora: 11:00 A2: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba)
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Terhes Alexandru (Oradea – Bihor)
5 AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) – CS FC Bihor Oradea (BH) A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-03-22     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
  Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Abrudan Patritiu (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Cavai Ion (Cluj-Napoca – Cluj)
6 CSU Craiova SA (DJ) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-03-22     Ora: 18:00 A2: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt)
  Stadion: Ion Oblemenco (Craiova – Dolj) Obs: Berbecaru Dan Victor (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Cruceană Victor (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!