Liga 2, Etapa 21: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 27, 2021
Teodora Albon

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 21

# echipe arbitri
1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele – SCM Gloria Buzău  
  nu se disputa  
  Data: 2021-03-27     Ora: 11:00

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular  
  Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman)  
     
2 FC Metaloglobus Bucureşti – Fotbal Club Rapid A: Colţescu Sebastian (Craiova – Dolj)
    A1: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmboviţa)
R2: ( – )
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Unirea 04 Slobozia A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara – Timiş)
    Obs: Petrean Cristian (Hunedoara – Hunedoara)
4 CS Concordia Chiajna – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Găman George Cătălin (Craiova – Dolj)
    A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
R2: ( – )
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
5 CS Mioveni – CS Aerostar Bacău A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Popescu Adrian (Craiova – Dolj)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
R2: ( – )
  Stadion: Orăşenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
6 AS FC Universitatea Cluj – FC Petrolul Ploieşti A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare)
R2: ( – )
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba)
7 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița – U Craiova 1948 SA A: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Roman George Catalin (Timişoara – Timiş)
R2: ( – )
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
8 AFC Ripensia Timișoara – ACS Fotbal Comuna Recea A: Nagy Vladimir Andrei (Măhăceni – Alba)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Boldea Ioan (Ciuguzel – Alba)
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
9 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Slatina A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia – Alba)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
10 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş)
    A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2021-03-28     Ora: 15:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!