Liga 2, Etapa 17: Arbitrii si observatorii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 11, 2017

Liga 2, Etapa 17

# echipe arbitri
1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Ripensia Timișoara A: Vidican Rares George (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-11-11     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
2 AFC UTA Arad – AFC ASA 2013 Târgu Mureş A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-11-11     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Otto Greffner (Șiria – Arad) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
3 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – ACS Dacia Unirea Brăila A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor)
  Data: 2017-11-11     Ora: 11:00 A2: Băla Casian (Arad – Arad) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Necrici Razvan (Chechis – Maramureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
4 CS Afumaţi – AFC Chindia Târgovişte A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2017-11-11     Ora: 11:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)
5 CS Baloteşti – FC Metaloglobus Bucureşti A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Badea Marius (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-11-11     Ora: 11:00 A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
6 CS Ştiinţa Miroslava – ACS Foresta Suceava A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2017-11-11     Ora: 11:00 A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
7 CS Mioveni – CS Sportul Snagov SA A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-11-11     Ora: 13:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti)
8 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – Fotbal Club Argeş  
     
  Data: 2017-11-12     Ora: 12:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
     
9 ACS ASU Politehnica Timișoara – CS Luceafărul Oradea  
     
  Data: 2017-11-12     Ora: 14:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Ştiinţa (Timişoara – Timiş) Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
     
10 AFC Hermannstadt – ACS FC Academica Clinceni  
     
  Data: 2017-11-12     Ora: 14:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
   

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!