Liga 2, Etapa 16: Delegari arbitri si observatori

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuNoi 29, 2013

Dumitru V_Astra-MislamiOrhei_1-0

Seria I din Liga 2 programeaza maine etapa cu numarul 16, in timp ce in Seria a II-a se va disputa etapa a 14-a. CCA a publicat numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la cele 11 jocuri.

 

Seria 1, Etapa 15

 

  Echipe Arbitri
1 FC Unirea 04 Slobozia (IL) – CS FC Clinceni (IF) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova – Dolj)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Garabet Hacic (Constanţa – Constanţa)
2 CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) – SC CF Brăila SA (BR) A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Harabagiu Mihai (Bacău – Bacău)
  Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi – Iaşi) Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Tolea Constantin (Galaţi – Galaţi)
3 CS FC Farul Constanţa (CT) – SC Bacau (BC) A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj)
    A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Ivan Ionel (Brăila – Brăila)
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Pantea Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
4 Loc vacant – FC Gloria Buzău (BZ)  
  nu se disputa  
     
5 SC FC Sportul Studenţesc SA (B) – ACS Berceni (IF)  
  nu se disputa  
     
6 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – FCM Dunarea Galaţi (GL) A: Voicu Emil (Bacău – Bacău)
    A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)
    Obs: Satmari Tiberiu (Târgu Mureş – Mureş)
7 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) – CS Unirea Tărlungeni (BV) A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2013-11-30     Ora: 12:00 A2: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Szatmari Lajos (Bucureşti – Bucureşti)

 

Seria 2, Etapa 14

 

  Echipe Arbitri
1 SC FC UTA SA (AR) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş)
  Stadion: Francisc Neumann (Arad – Arad) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Vigu Iosif (Satu Mare – Satu Mare)
2 CS Mioveni (AG) – CS FC Bihor Oradea (BH) A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Dobre Oprea Marina Catalina (Târgovişte – Dâmbovita)
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ciugarin Marius (Bucureşti – Bucureşti)
3 ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş)
    A1: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
  Stadion: Gloria (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş)
4 CS Metalul Resita (CS) – CSU Craiova SA (DJ) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Slabu Stelian (Braşov – Braşov)
  Data: 2013-11-30     Ora: 11:00 A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Mehedinţu Petre (Timişoara – Timiş)
5 FCU Craiova SA (DJ) – CS Minerul Motru 2008 (GJ) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2013-11-30     Ora: 17:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: Ion Oblemenco (Craiova – Dolj) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Domide Flavius (Arad – Arad)
6 AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) – CS Olimpia 2010 Satu Mare (SM) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara – Timiş)
  Data: 2013-11-30     Ora: 17:00 A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Mates Andrei (Cluj-Napoca – Cluj)
  Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Miclea Constantin (Buşteni – Prahova)
    Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!