Liga 2, Etapa 16: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuDec 06, 2014

Liga 2, Etapa 16

Sambata, 06 Decembrie 2014

 

# echipe arbitri
1 ACS Berceni (IF) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa)
    A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) Obs: Constantin Augustus (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
2 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – CS Baloteşti (IF) A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
3 ASC Bacau (BC) – AFC Săgeata Năvodari (CT)  
  nu se disputa  
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Seria 1  
  Stadion: Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
     
4 ACS Academica Arges – CF Brăila SA (BR) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt)
5 FC Voluntari (IF) – FCM Dorohoi A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
6 FC Gloria Buzău (BZ) – CS FC Farul Constanţa (CT) A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)

Etapa 16

# echipe arbitri
1 ACS Poli Timisoara (TM) – CS Metalul Reșița A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Ardelean Mircea (Arad – Arad) 
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
2 CS FC Bihor Oradea (BH) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) 
R2: ( – )
  Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)
3 CS FC Olimpia 2010 (SM) – CS Mioveni (AG) A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor)
    A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
4 ACS FC Olt Slatina (OT) – CS Soimii Pancota (AR) A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
5 CS Unirea Târlungeni (BV) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) A: Micloşină Dorian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-12-06     Ora: 11:00 A2: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Tarlungeni (Braşov – Braşov) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
6 CS FC Caransebes (CS) – ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa  
  nu se disputa  

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!