Liga 2, Etapa 14: Delegari arbitri si observatori

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuOct 28, 2017

Liga 2, Etapa 14

echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Voinţa (Ghermăneşti – Ilfov) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
2 ACS Dacia Unirea Brăila – CS Baloteşti A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
3 AFC ASA 2013 Târgu Mureş – CS Afumaţi A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
4 CS Luceafărul Oradea – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Ardelean Mircea (Arad – Arad) 
R2: ( – )
  Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba)
5 ACS Foresta Suceava – AFC UTA Arad A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
    Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
6 CS Ştiinţa Miroslava – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
7 FC Metaloglobus Bucureşti – ACS FC Academica Clinceni A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea; foto)
    A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-10-28     Ora: 11:00 A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Avram Robert (Piteşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
8 AFC Ripensia Timișoara – AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2017-10-28     Ora: 12:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) 
R2: ( – )
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)
9 Fotbal Club Argeş – AFC Hermannstadt A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2017-10-28     Ora: 16:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Nicolae Dobrin – Trivale (Piteşti – Argeş) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
10 AFC Chindia Târgovişte – CS Mioveni  
     
  Data: 2017-10-29     Ora: 15:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
     

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!