Liga 2, Etapa 13: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 15, 2014

Adrian Illyes_600x177_ScoalaDeArbitri.Ro-001

Liga 2, Etapa 13

Sambata, 15 Noiembrie 2014

 

  echipe arbitri
1 AFC Săgeata Năvodari (CT) – CS Baloteşti (IF) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Flacăra (Năvodari – Constanţa) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
2 CF Brăila SA (BR) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti)
3 FCM Dorohoi – ACS Rapid CFR Suceava (SV) A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ)
4 CS FC Farul Constanţa (CT) – ASC Bacau (BC) A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
5 FC Gloria Buzău (BZ) – ACS Academica Arges A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
6 FC Voluntari (IF) – ACS Berceni (IF) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)

 

  echipe arbitri
1 CS Mioveni (AG) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Soimii Pancota (AR) – CS Metalul Reșița A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Soimii (Pancota – Arad) Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
3 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – CS FC Bihor Oradea (BH) A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) 
R2: ( – )
  Stadion: Fortuna Poiana Campina (Câmpina – Prahova) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt)
4 ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa – CS FC Olimpia 2010 (SM)  
  nu se disputa  
     
5 CS FC Caransebes (CS) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Băla Casian (Arad – Arad)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Caransebeş – Caraş Severin) Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
6 CS Unirea Târlungeni (BV) – ACS Poli Timisoara (TM) A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor)
    A1: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-15     Ora: 11:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: Tarlungeni (Braşov – Braşov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!