Liga 2, Etapa 12: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 07, 2014

Liga 2, Etapa 12

Sambata, 08 Noiembrie 2014

 

  echipe arbitri
1 ACS Berceni (IF) – AFC Săgeata Năvodari (CT) A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) Obs: Sandu Viorel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti)
2 CS Baloteşti (IF) – CF Brăila SA (BR) A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
3 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – FCM Dorohoi A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa)
    A1: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea)
4 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – CS FC Farul Constanţa (CT) A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)
5 ASC Bacau (BC) – FC Gloria Buzău (BZ) A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş)
    A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
R2: ( – )
  Stadion: Letea (Bacău – Bacău) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
6 ACS Academica Arges – FC Voluntari (IF) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti)

 

  echipe arbitri
1 ACS Poli Timisoara (TM) – CS Mioveni (AG) A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
    A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-11-07     Ora: 17:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) 
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
2 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS Soimii Pancota (AR) A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova)
3 CS Metalul Reșița – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş)
    A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Muresan Ion (Timişoara – Timiş)
    Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj)
4 CS FC Bihor Oradea (BH) – ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa  
  nu se disputa  
     
5 CS FC Olimpia 2010 (SM) – CS FC Caransebes (CS) A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
    A1: Vornicu Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara – Timiş)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
6 ACS FC Olt Slatina (OT) – CS Unirea Târlungeni (BV) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2014-11-08     Ora: 11:00 A2: Geambazu Ciprian Petre (Buşteni – Prahova) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Rusen Marin (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!