Liga 2: Arbitrii jocurilor din etapa intermediara

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 07, 2017

Liga 2, Etapa 16

# echipe arbitri
1 CS Sportul Snagov SA – CS Ştiinţa Miroslava A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) 
R2: ( – )
  Stadion: Voinţa (Ghermăneşti – Ilfov) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
2 FC Metaloglobus Bucureşti – AFC Hermannstadt A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
3 AFC Chindia Târgovişte – CS Baloteşti A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea; foto)
    A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) 
R2: ( – )
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
4 Fotbal Club Argeş – CS Afumaţi A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş)
    A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Nicolae Dobrin – Trivale (Piteşti – Argeş) Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba)
5 ACS Dacia Unirea Brăila – AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
6 AFC ASA 2013 Târgu Mureş – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare A: Ţiţii Andrei Lucian (Sura Mica – Sibiu)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Sabau Daniel (Zalău – Sălaj)
7 CS Luceafărul Oradea – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Păușan Ioan Adrian (Crișeni – Sălaj) 
R2: ( – )
  Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
8 ACS Foresta Suceava – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
9 ACS FC Academica Clinceni – CS Mioveni A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
    A1: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea)
  Data: 2017-11-08     Ora: 14:00 A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
10 AFC Ripensia Timișoara – AFC UTA Arad A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba)
  Data: 2017-11-08     Ora: 19:00 A2: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Rodina Vasile (Ocna Mureş – Alba) 
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Ciglenean Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!