Liga 1, Etapa 23: Arbitrii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 10, 2019

Liga 1, Etapa 23

# echipe arbitri
1 AFC Astra – SC FC Viitorul SA A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare)
    A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2019-02-08     Ora: 20:00 A2: Artene Ovidiu (Vaslui – Vaslui) 

  Liga I, Liga I R1: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu – Giurgiu) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
     
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – SC Dinamo 1948 SA A: Colţescu Sebastian (Craiova – Dolj)
    A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2019-02-09     Ora: 20:00 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 

  Liga I, Liga I R1: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
     
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – CS Concordia Chiajna A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2019-02-10     Ora: 12:00 A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 

  Liga I, Liga I R1: Comănescu Adrian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
     
4 ACSM Politehnica Iaşi – CS Gaz Metan Mediaş A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Ghinguleac Radu Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2019-02-10     Ora: 18:30 A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti – Bucureşti) 

  Liga I, Liga I R1: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi – Iaşi) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti)
     
5 U Craiova 1948 Club Sportiv SA – FC CFR 1907 Cluj SA A: Haţegan Ovidiu (Arad – Arad)
    A1: Şovre Octavian (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2019-02-10     Ora: 21:00 A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) 

  Liga I, Liga I R1: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Ion Oblemenco (Craiova – Dolj) Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara – Timiş)
     
6 AFC Botoşani – SC FC Voluntari SA A: Rădulescu George (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)
  Data: 2019-02-11     Ora: 17:00 A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) 

  Liga I, Liga I R1: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
     
7 SC Fotbal Club FCSB SA – AFC Hermannstadt A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş)
    A1: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Data: 2019-02-11     Ora: 20:00 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) 

  Liga I, Liga I R1: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Arena Naţională (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
   

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!