LIGA 1, ETAPA 12: ARBITRII JOCURILOR PROGRAMATE SAMBATA SI DUMINICA

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuOct 25, 2014

Istvan Kovacs_Astra-Rapid

 

# echipe arbitri
1 FC Ceahlaul SA (NT) – CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Popescu Adrian (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-10-25     Ora: 16:00 A2: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga I, Seria 0 R1: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ – Neamţ) Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov)
    Obs: Şulea Valer (Braşov – Braşov)
2 SC Universitatea Cluj SA (CJ) – SC FC Viitorul SA (CT) A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-10-25     Ora: 18:30 A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga I, Seria 0 R1: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor) 
R2: ( – )
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Beldeanu Aurel (Craiova – Dolj)
3 ASC Botosani (BT) – SC FC RAPID SA Bucureşti (B) A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj)
    A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-10-25     Ora: 21:00 A2: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj) 
  Liga I, Seria 0 R1: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău)
    Obs: Niculae Bogdan (Voluntari – Ilfov)
4 CS Concordia Chiajna (IF) – FC CFR 1907 CLUJ SA (CJ) A: Haţegan Ovidiu (Arad – Arad)
    A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-10-26     Ora: 15:30 A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) 
  Liga I, Seria 0 R1: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) 
R2: ( – )
  Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Cursaru Catalin (Ploieşti – Prahova)
5 Dinamo 1948 SA (B) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş)
    A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-10-26     Ora: 17:30 A2: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) 
  Liga I, Seria 0 R1: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Dinamo Central (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Chihaia Romulus (Bucureşti – Bucureşti)
6 AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS) – SC FC Steaua Bucuresti SA (B) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare)
    A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-10-26     Ora: 20:00 A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga I, Seria 0 R1: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) 
R2: ( – )
  Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Craiu Ion (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: CCA

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!