Kevin Blom va conduce jocul Steaua – Partizan, din turul 3 al Champions League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 26, 2015

Kevin Blom_Olanda_vavel_300x309Partida Steaua Bucuresti – Partizan Belgrad, din prima mansa a turului trei preliminar al Champions League, va fi condusa de o brigada din Olanda, cu Kevin Blom (foto: vavel.com) la centru. In varsta de 41 de ani, acesta este arbitru international din 2005. In prezent se afla in “First Category”, a doua grupa valorica a arbitrilor europeni.

Bas van Dongen si Patrick Langkamp se vor afla la liniile de margine, in timp ce Danny Makkelie va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial.

Azerul Asim Khudiyev a fost desemnat observator de arbitri, iar ungurul Istvan Huszar observator de joc.

Meciul se va disputa marti, 29 iulie 2015, pe Arena Nationala, de la ora 21:30.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!