Ken Henry Johnsen arbitreaza Inverness Caledonian Thistle FC – FC Astra

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 14, 2015

 

UEFA a delegat o brigada din Norvegia  pentru a conduce meciul Inverness Caledonian Thistle FC (SCO) – FC Astra (ROU). Partida din Scotia  a fost încredinţată luiKen Henry Johnsen ajutat la cele 2 linii de catre  Sven Erik Midthjell si   Tom Harald Grønevik rezerva fiind  Ole Gya . Prestatia brigazii de arbitri va fi observata de catre Rodger Gifford, in timp ce   Eduard Kindle  este observatorul de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!