Istvan Kovacs in cantonament

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiun. 29, 2016

Arbitrii FIFA, la pregatire în Carei

La invitația arbitrului sătmărean, Istvan Kovacs, timp de o săptămână, la Carei, cinci arbitri asistenți FIFA și unul din Liga 2 se pregătesc într-un minicantonament pentru sezonul competițional 2016-2017.
Alături de Istvan și Szabolcs Kovacs, la Carei sunt prezenți Vladimir Urzică (Piatra Neamţ), Vasile Marinescu (Bucureşti), Ovidiu Artene (Vaslui), Valentin Avram (Bucureşti), Doru Lucaciu (Cluj Napoca-Liga 2), Alexandru Cerei (Cluj Napoca).
Programul de antrenament va fi cu două sau chiar trei şedinţe de pregătire zilnice, dar şi cu perioade de recuperare la bazin şi saună.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!