Istvan Kovacs arbitreaza un important joc amical

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiun. 01, 2018

Istvan Kovacs (foto:gettyimages) a fost delegat de FIFA la jocul amical dintre Spania si Elevetia. El va fi ajutat la Villarreal de asistentii Vasile Marinescu si Ovidiu Artene. Spaniolul Juan Martínez Munuera va fi al patrulea oficial. Jocul este programat duminica, 3 iunie, de la ora 22.00, pe Estadio de la Cerámica. Ambele echipe sunt calificate la Campionatul Mondial, care va incepe pe 14 iunie, in Rusia.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!