Liga 3, Etapa 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSM Paşcani – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ) |
A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti – Botoşani) | ||
2 | CS Ştiinţa Miroslava – CSM Râmnicu Sărat | A: Negară Răzvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Pișta Andrei (Fălticeni – Suceava) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Hazi Vladut (Volovăţ – Suceava) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | ||
3 | ASMS ACS Sănătatea Darabani – CS Sporting Lieşti | A: Diaconu Lucian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: Orăşenesc (Darabani – Botoşani) | Obs: Toma Costin Ioan (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
4 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ – AFC Metalul Buzău | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Crăciun Alexandru (Oneşti – Bacău) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Lucaci Claudiu (Bacău – Bacău) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ – Neamţ) | Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău) | ||
5 | SCM Gloria Buzău – ACS KSE Târgu Secuiesc | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: Olimpia (Râmnicu Sărat – Buzău) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) | ||
6 | CSM Bucovina Rădăuţi – CSM Roman | A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Rădăuţi – Suceava) | Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
7 | AFC Botoşani 2 – ACS Foresta Suceava | |
nu se disputa | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | ||
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: | Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) | |
8 | ACS Şomuz Fălticeni – CSM Focşani 2007 | A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Grigoriu Nicoleta (Botoşani – Botoşani) | |
Liga 3, Seria I | ||
Stadion: Tineretului (Fălticeni – Suceava) | Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Tunari – CSA Axiopolis Sport Cernavodă | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Radu Victor (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS Făurei – ACSM Olteniţa | A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Orăşenesc (Făurei – Brăila) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău) | ||
3 | CS Medgidia – ACS Sportul Chiscani | A: Robu Ovidiu (Popeşti-Leordeni – Ilfov) |
A1: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Colniceanu Dorinel (Tulcea – Tulcea) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Central Eftimie Elisei (Medgidia – Constanţa) | Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
4 | CSO Bragadiru – SC Fotbal Club FCSB SA 2 | A: Motan Mihai (Aninoasa – Dâmbovita) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Electromagnetica (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu) | ||
5 | CS Afumaţi – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Comunal (Afumaţi – Ilfov) | Obs: Lungu Romeo (Buzău – Buzău) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | AS FC Agricola Borcea – SC Popeşti-Leordeni | A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Barbu Liviu (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Baciu Andrei (Videle – Teleorman) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa) | ||
7 | AFC Unirea 04 Slobozia – ACS Înainte Modelu | A: Ilie Ionut Catalin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Murariu Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila) | |
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa) | ||
8 | SC Fotbal Club R Bucureşti – AFC Progresul 1944 Spartac | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov; foto) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 20:00 | A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova) | |
Liga 3, Seria a II-a | ||
Stadion: Valentin Stănescu (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC FC Voluntari SA 2 – CSM Flacăra Moreni | A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi) |
A1: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Gheorghe Dincă (Voluntari – Ilfov) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CSM Alexandria – AFC Hermannstadt 2 | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi – Prahova) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS SR Municipal Braşov – AS FC Pucioasa | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) |
A1: Petrea Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
4 | ACS Flacăra Horezu – CS Sporting Roşiori 2008 | A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova – Dolj) |
A1: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Andrei Florentin Cosmin (Belcin – Dolj) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Treapt (Horezu – Vâlcea) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) | ||
5 | AFC Astra 2 – U Craiova 1948 Club Sportiv SA 2 | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Astra (Ploieşti – Prahova) | Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău) | ||
6 | ACS Unirea Bascov – ACSO Filiaşi | A: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) |
A1: Costache Marian Silviu (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Onicescu Ion (Glodeni – Dâmbovita) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Grup Scolar (Mioveni – Argeş) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Gherghe Alexandru (Făgăraş – Braşov) | ||
7 | U Craiova 1948 SA – CS Atletic Bradu | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 19:00 | A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Copacean Adrian (Caraş Severin – Caraş Severin) | ||
8 | AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele – ACS Viitorul Domneşti | A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 19:00 | A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Liga 3, Seria a III-a | ||
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman) | Obs: Tomoioaga Grigore (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) | |
Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi – Dolj) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Şoimii Lipova – CS Naţional Sebiş | A: Roman George Catalin (Grădinari – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Moga Leotin (Zalău – Sălaj) | ||
2 | ACS Dumbrăviţa – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | A: Suvar Alexandru Nicolae (Sibiu – Sibiu) |
A1: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Voaides Alina (Sibiu – Sibiu) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Comunal (Dumbrăviţa – Timiş) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş) | ||
3 | CSM Lugoj – AFC Unirea 1924 | A: Lazăr Călin Gheorghe (Mediaş – Sibiu) |
A1: Duta Vasile Marius (Avrig – Sibiu) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Nagy Daniel (Mediaş – Sibiu) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Oglindoiu Florin (Mehedinţi – Mehedinţi) | ||
4 | CS Ocna Mureş – CNS Cetate Deva | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş – Caraş Severin) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Bulgarașu Mădălin (Timişoara – Timiş) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Soda (Ocna Mureş – Alba) | Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov) | |
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş) | ||
5 | ACS Industria Galda – ACS FC Avrig | A: Lădar Razvan (Zalău – Sălaj) |
A1: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) | Obs: Balaj Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
6 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei – CSM Școlar Reșita | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Muresan Ioan (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor) | ||
7 | CS Crişul Chişineu Criş – AFC Metalurgistul Cugir 1939 | A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Câmpia Turzii – Cluj) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Fiter Ciprian (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Crişul (Chişineu Criş – Arad) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) | ||
8 | CS Hunedoara – CS Millenium Giarmata | A: Jurca Tudor Florin (Arad – Arad) |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga 3, Seria a IV-a | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CSM Avântul Reghin – AFC Unirea Tăşnad | A: Necrici Razvan (Chechiş – Maramureş) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Coaş – Maramureş) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Lazar Mihail (Covasna – Covasna) | ||
2 | CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca – AFC Hărman | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Victoria Someşeni (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) | ||
3 | ACS Sticla Arieșul Turda – CS Gaz Metan Mediaş 2 | A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Bumb Cristian (Băcia – Hunedoara) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Municipal (Turda – Cluj) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba) | ||
4 | ACS MSE Târgu Mureş – ACS Fotbal Comuna Recea | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Transil (Târgu Mureş – Mureş) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Foof Ervin (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
5 | ACS Unu Fotbal Club Gloria – FC CFR 1907 Cluj SA 2 | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş) | ||
6 | CS Minaur Baia Mare – CS Iernut | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
7 | FC Unirea Dej – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) | ||
Data: 2018-08-24 Ora: 18:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
8 | ACS Olimpic Cetate Râşnov – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2018-08-25 Ora: 18:00 | A2: Georgiu Ioan Claudiu (Dej – Cluj) | |
Liga 3, Seria a V-a | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt) | |
Obs: Nuta Nicolae (Ploieşti – Prahova) |
Sursa: frf-cca
Comentarii recente