Imagini cu brigada Cristinei Dorcioman, de la Barcelona-Bristol 0-1 / FOTO-VIDEO

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 14, 2014

1.Samsudean.Dorcioman.Iugulescu_Barcelona-Bristol_ernesto

Sambata trecuta, Cristina Dorcioman, Petruta Iugulescu si Patricia Samsudean au condus jocul dintre Barcelona si BristolAcademy (scor: 0-1), contand pentru prima mansa a optimilor Ligii Campionilor (feminin). Mai jos puteti vedea cateva imagini de la aceasta partida, precum si singurul gol al meciului. 

Samsudean.Dorcioman.Iugulescu_Barcelona-Bristol_bristolacademyCristinaD_Barcelona-Bristol_ernesto CristinaDorcioman_Barcelona-Bristol_ernestoCristinaD_FCB-BRISTOL_FOTO-VICTOR SALGADO - FCB

 


Femenino A 0-1 Bristol Academy (Women Champions… by fcbarcelona

Surse foto: ernesto67.com (Ernesto Aradilla); @bristolacademy; fcbarcelona.cat

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!