Fratii Avram vor oficia in Muntenegru, la un joc din Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 18, 2015

Valentin Avram_HajdukSplit_630x421Marius si Valentin Avram (foto: HajdukSplit) au fost delegati sa oficieze impreuna la un joc din mansa secunda a turului doi preliminar al Ligii Europa. Este vorba despre partida dintre FK Mladost Podgorica (Muntenegru) si FK Kukesi (Albania). Meciul se va disputa joi, 23 iulie 2015, de la ora 21:30 (ora Romaniei), pe stadionul Gradski, din Podgorica.

Ceilalti componenti ai brigazii vor fi Mircea Orbulet (asistent) si Adrian Comanescu (rezerva).

Englezul Neale Barry a fost desemnat observator de arbitri, iar danezul Christian Kofoed observator de joc.

In tur, scorul a fost 1-0 pentru Mladost.

 

Vezi si:

Istvan Kovacs, delegat din nou in Europa League

Un roman, observator de joc in Gibraltar / UCL, turul 2

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!