Decizii importante luate de Hategan la TSKA Moscova-Man.City 1-2 / Foto & Video

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 23, 2013

OvidiuHategan_TSKAMoscova-ManCity_3

Ovidiu Hategan a condus, asta-seara, partida dintre TSKA Moscova si Manchester City, contand pentru etapa a treia din grupele Ligii Campionilor. Un joc in care aradeanul a avut de luat cateva decizii importante, ajutat fiind si de colegii de brigada.

In final au castigat oaspetii, cu 2-1, golurile fiind marcate in prima repriza. La cartonase galbene, in schimb, a fost egalitate, 3-3.

Au fost si doua goluri anulate de catre arbitrul aradean, cate unul pentru fiecare echipa. In minutul 47, Negredo se foloseste de mana pentru a inscrie, iar in minutul 80, un jucator gazda comite fault in atac.

 

CLICK AICI PENTRU REZUMATUL PARTIDEI.

 

OvidiuHategan_TSKAMoscova-ManCity_1

OvidiuHategan_TSKAMoscova-ManCity_2

 

Hategan_Moscova_AP

 

Moscova_RezerveManchesterCity_AP

 TSKA Moscova-ManCity_statistica

 TSKA Moscova-ManCity_echipe

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!