Cursuri de arbitri la Alba Iulia

Postat de Ionut Borcan2 Comentariiian. 14, 2014

Cursuri arbitri alba iulia

Comisia Municipala de Arbitri Alba Iulia organizeaza, incepand cu 15 ianuarie 2014, cursuri de initiere si formare pentru cei care doresc sa primeasca ecusonul de arbitru. Sunt invitati sa participe baieti si fete cu varsta minima de 14 ani.

Informatii se pot obtine apeland unul din urmatoarele numere de telefon: 0746817533 sau 0735859978. 

NU EZITA SA INCERCI!

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!