CURS UEFA PENTRU ARBITRII DE TOP AI EUROPEI

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 29, 2018

Ovidiu Hațegan si Istvan Kovacs au fost invitați de forul european la a 28-a ediție a cursurilor pentru arbitrii de top.

Evenimentul va avea loc în Elvetia, la Nyon, în perioada 1-3 august 2018. Arbitrii prezenți, între care Ovidiu Hațegan (reprezentant în categoria “Elite”), Istvan Kovacs (reprezentant în ”First Category” si monitorizat pentru promovarea in “Elite”), vor susține teste fizice,teoretice si vor avea antrenamente practice.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!