Curs intensiv pentru tinerele talente din Liga 4 / Lista cu arbitrii femei

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumai 13, 2014

CCA_Sigla noua_150x94Comisia Centrala a Arbitrilor organizeaza la Bucuresti, in perioada 19-20.05.2014, “Cursul intensiv de pregatire si evaluare pentru arbitri si arbitri asistenti tinere talente”, proiect ce este cuprins in programele ce au loc sub egida Conventiei UEFA, anunta site-ul CCA. Cursul vizeaza arbitrii si arbitrii asistenti barbati/femei din Liga 4 nominalizati pentru  programele de talente de catre comisiile judetene, respectiv de ofiterii de dezvoltare.

Dati click mai jos pentru vedea programul cursului si lista cu arbitrii si arbitrii asistenti femei care se vor prezenta la Bucuresti. Lista cu arbitrii si arbitrii asistenti barbati va fi afisata ulterior de catre CCA.

Lista Arbitri/Asistenti Femei & Program Curs intensiv – mai 2014

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!