Cupa Romaniei,Saisprezecimi: Arbitrii Jocurilor Programate Maine

Postat de Cosmin VaidaNici un comentariusept. 22, 2015

Cupa Romaniei “SAISPREZECIMI” Miercuri,23 Septembrie 2015

7 Sport Club Bacau (BC) – Club Sportiv U Craiova SA (DJ) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2015-09-23     Ora: 16:30 A2: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Letea (Bacău – Bacău) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea)
8 ACS Unirea Branceni – AFC Astra (GR) A: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa)
  Data: 2015-09-23     Ora: 16:30 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Branceni – Teleorman) Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Craioveanu Petrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
9 CS Mioveni (AG) – AS FC Botoşani (BT) A: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa)
    A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2015-09-23     Ora: 16:30 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Popa Sergiu (Aiud – Alba) 
R2: ( – )
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Mihalcea Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
10 ACS FCM Baia Mare – SC FC Voluntari SA (IF) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2015-09-23     Ora: 16:30 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) Obs: Olah Iosif (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)
11 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – SC FC Braşov SA (BV) A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2015-09-23     Ora: 16:30 A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Toma Costin Ioan (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
12 CS Unirea Târlungeni (BV) – FC Petrolul SA (PH) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2015-09-23     Ora: 20:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Talvan Ovidiu (Sibiu – Sibiu)
13 AS FC Ripensia Timișoara (TM) – SC FC Viitorul SA (CT) A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
    A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2015-09-23     Ora: 20:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin)
    Obs: Baghiu Adrian Radu (Reşiţa – Caraş Severin)

sursa:frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!