Cupa Romaniei Timisoreana, Faza 4
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Bucovina Radauti (SV) – FCM Baia Mare (MM) | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | ||
2 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – ACS Bucovina Pojorata (SV) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | ||
3 | Atletico Vaslui – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | ||
4 | CS Unirea Jucu (CJ) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Jucu – Cluj) | ||
5 | CS Osorhei (BH) – CS FC Bihor Oradea (BH) | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Băla Casian (Arad – Arad) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | ||
6 | CS Ineu (AR) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) |
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Ineu (Ineu – Arad) | ||
7 | CS Municipal Lugoj (TM) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | ||
8 | Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Micloşină Dorian (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Isalnita (Işalniţa – Dolj) | ||
9 | ACS Unirea Branceni – SC FC Olt SA (OT) | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Branceni – Teleorman) | ||
10 | CSM Flacăra Moreni (DB) – SCM Pitesti (AG) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova; foto) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Flacăra (Moreni – Dâmbovita) | ||
11 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – CS FC Farul Constanţa (CT) | A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi) |
A1: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Granitul (BABADAG – Tulcea) | ||
12 | Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – AFC Dunărea 2005 Călăraşi | A: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Ovidiu (Constanţa – Constanţa) | ||
13 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – ACS Berceni (IF) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Intergaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | ||
14 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – CS Stefanesti | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | ||
15 | CS Afumati – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Avram Robert (Piteşti – Argeş) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-08-25 Ora: 17:30 | A2: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | |
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | ||
16 | AS UNIREA Cristuru Secuiesc – ASA Targu Mures 2 (MS) | |
Data: 2015-08-26 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Unirea (Cristuru Secuiesc – Harghita) | ||
17 | AS FC Ripensia Timișoara (TM) – CS FC Caransebes (CS) | |
Data: 2015-08-26 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: Tehnomet (Timişoara – Timiş) | ||
18 | FC Paulesti – FC Chindia Târgovişte (DB) | |
Data: 2015-08-26 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0 | ||
Stadion: C.S. Păulești (Păuleşti – Prahova) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Cupa Romaniei Timisoreana: Arbitrii jocurilor din faza a III-a
Cupa Romaniei Timisoreana: Arbitrii jocurilor din faza a II-a
Comentarii recente