Cupa Romaniei, Optimi: Arbitrii jocurilor pogramate marti si miercuri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuNoi 29, 2017

Cupa Romaniei, Optimi

# echipe arbitri
1 AFC Unirea 04 Slobozia – ACSM Politehnica Iaşi A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-11-28     Ora: 14:00 A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)
2 CS Afumaţi – Club Sportiv U Craiova SA A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-11-28     Ora: 18:00 A2: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
3 AFC Botoşani – SC FC Viitorul Constanţa SA A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2017-11-28     Ora: 21:00 A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
4 CS Mioveni – CS Gaz Metan Mediaş A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2017-11-29     Ora: 17:30 A2: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) 
  Cupa Romaniei, Seria 0 R1: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba)
5 AS FC Universitatea Cluj – SC Dinamo 1948 Bucureşti A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov; foto)
    A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-11-29     Ora: 20:30 A2: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov)
    Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!