Cupa Romaniei: Horatiu Fesnic arbitreaza CSU Craiova- FC Botosani

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuapr. 19, 2018

 Horatiu Fesnic(foto centru) va conduce meciul CSU Craiova- FC Botosani, programat joi, la ora 20.30, în prima mansa din semifinala Cupei Romaniei. Fesnic va fi ajutat de asistenţii  Valentin Avram si Alexandru Voda. Al patrulea oficial va fi Horia Mladinovici, iar observatori Malac Romeo şi Silviu Crangasu. La joc asista si av.drd. Catalin Popescu(foto dreapta) pentru pregatirea tezei de doctorat privind securitatea la evenimentele sportive.

Foto: Facebook si FRF

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!