Cupa Romaniei, Faza a II-a
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Transdor Tudora – CSM Roman | A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) |
A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Tudora – Botoşani) | ||
2 | CS Cimentul Bicaz – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Cimentul (Bicaz – Neamţ) | ||
3 | AS Unirea Mirceşti – CS Aerostar Bacău | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Mircești (Iugani – Iaşi) | ||
4 | CSM Focşani 2007 – AFC Metalosport Galaţi | A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) | ||
5 | AS Zimbrul Slobozia Conachi – CS Avântul Valea Mărului | A: Pascu Cristian Antonio (Constanţa – Constanţa) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Brandusa Silviu (Constanţa – Constanţa) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Schela – Galaţi) | ||
6 | ACS Sportul Chiscani – CS Sporting Lieşti | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti; foto: facebook) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) | ||
7 | ACS FC Păpăuţi – AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS | A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) |
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | ||
8 | Viitorul Fântânele – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Fântânele – Constanţa) | ||
9 | AS FC Agricola Borcea – CSA Axiopolis Sport Cernavodă | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Raduta Gabriel (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Rusu Mircea (Ploieşti – Prahova) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi) | ||
10 | ACS Înainte Modelu – ACSM Olteniţa | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | ||
11 | SC Popeşti-Leordeni – AFC Unirea 04 Slobozia | A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | ||
12 | AFCM Alexandria – CS Tunari | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | ||
13 | ACS Astra Plosca – CS Sporting Roşiori 2008 | A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Plosca – Teleorman) | ||
14 | AS Gloria Gaz Metan Corneşti – CSM Flacăra Moreni | A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Corneşti (Cornesti – Dâmbovita) | ||
15 | AS FC Milcov – ACSO Filiaşi | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
16 | ACS Ştiinţa Turceni – ACS Şirineasa | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj) | ||
17 | CS Voinţa Lupac – CNS Cetate Deva | A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Vointa (Lupac – Caraş Severin) | ||
18 | CS Şoimii Lipova – CS Gloria Lunca Teuz Cermei | A: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare) |
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad) | ||
19 | AS Voinţa Biled – CSM Lugoj | A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Băla Casian (Arad – Arad) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Biled – Timiş) | ||
20 | CS Diosig-Bihardiószeg – CS Naţional Sebiş | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal (Diosig – Bihor) | ||
21 | Progresul Şomcuţa Mare – ACS Fotbal Comuna Recea | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Muresan Bogdan (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) | ||
22 | AFC Unirea 1924 Alba Iulia – FC Unirea Dej | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) | ||
23 | CS Iernut – ACS Industria Galda | A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş) | ||
24 | AS Unirea Cristuru Secuiesc – CSM Avântul Reghin | A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Bălan Marius (Dej – Cluj) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Unirea (Cristuru Secuiesc – Harghita) | ||
25 | ASF Zărneşti – ACS Olimpic Cetate Râşnov | A: Anghelina Cristian (Piteşti – Argeş) |
A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | A2: Paunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Celuloza (ZĂRNEȘTI – Braşov) | ||
26 | ACS Performanţa Ighiu – CS Unirea Jucu | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
27 | AS FC Universitatea Cluj – CS Viitorul Ulmeni | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
28 | CS FC Zalău – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca | |
nu se disputa | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 17:30 | ||
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: | ||
29 | ACS Petrolul 52 – ACS Urban Titu | A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov) |
A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-08-22 Ora: 19:00 | A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) | |
Cupa Romaniei, Seria 0 | ||
Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) |
Sursa: frf-cca
Comentarii recente