Cupa Romaniei, Faza a II-a: Delegari arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuAug 21, 2017

Cupa Romaniei, Faza a II-a

# echipe arbitri
1 ACS Transdor Tudora – CSM Roman A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău)
    A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Tudora – Botoşani)  
     
2 CS Cimentul Bicaz – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Cimentul (Bicaz – Neamţ)  
     
3 AS Unirea Mirceşti – CS Aerostar Bacău A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal Mircești (Iugani – Iaşi)  
     
4 CSM Focşani 2007 – AFC Metalosport Galaţi A: Dicu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Paduraru Sebastian (Ploieşti – Prahova) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea)  
     
5 AS Zimbrul Slobozia Conachi – CS Avântul Valea Mărului A: Pascu Cristian Antonio (Constanţa – Constanţa)
    A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Brandusa Silviu (Constanţa – Constanţa) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Schela – Galaţi)  
     
6 ACS Sportul Chiscani – CS Sporting Lieşti A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti; foto: facebook) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila)  
     
7 ACS FC Păpăuţi – AS Olimpia Râmnicu Sărat 2010 CS A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Zagon (Zagon – Covasna)  
     
8 Viitorul Fântânele – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Fântânele – Constanţa)  
     
9 AS FC Agricola Borcea – CSA Axiopolis Sport Cernavodă A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Raduta Gabriel (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Rusu Mircea (Ploieşti – Prahova) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Borcea – Călăraşi)  
     
10 ACS Înainte Modelu – ACSM Olteniţa A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi)  
     
11 SC Popeşti-Leordeni – AFC Unirea 04 Slobozia A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Ciorescu Octavian (Ploieşti – Prahova) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov)  
     
12 AFCM Alexandria – CS Tunari A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman)  
     
13 ACS Astra Plosca – CS Sporting Roşiori 2008 A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Plosca – Teleorman)  
     
14 AS Gloria Gaz Metan Corneşti – CSM Flacăra Moreni A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal Corneşti (Cornesti – Dâmbovita)  
     
15 AS FC Milcov – ACSO Filiaşi  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30  
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
16 ACS Ştiinţa Turceni – ACS Şirineasa A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj)  
     
17 CS Voinţa Lupac – CNS Cetate Deva A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj)
    A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Vointa (Lupac – Caraş Severin)  
     
18 CS Şoimii Lipova – CS Gloria Lunca Teuz Cermei A: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad)  
     
19 AS Voinţa Biled – CSM Lugoj A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin)
    A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Băla Casian (Arad – Arad) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Biled – Timiş)  
     
20 CS Diosig-Bihardiószeg – CS Naţional Sebiş A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Diosig – Bihor)  
     
21 Progresul Şomcuţa Mare – ACS Fotbal Comuna Recea A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Muresan Bogdan (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş)  
     
22 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – FC Unirea Dej A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj)
    A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba)  
     
23 CS Iernut – ACS Industria Galda A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Cornel Orza (Iernut – Mureş)  
     
24 AS Unirea Cristuru Secuiesc – CSM Avântul Reghin A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Unirea (Cristuru Secuiesc – Harghita)  
     
25 ASF Zărneşti – ACS Olimpic Cetate Râşnov A: Anghelina Cristian (Piteşti – Argeş)
    A1: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30 A2: Paunescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Celuloza (ZĂRNEȘTI – Braşov)  
     
26 ACS Performanţa Ighiu – CS Unirea Jucu  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30  
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
27 AS FC Universitatea Cluj – CS Viitorul Ulmeni  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30  
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
28 CS FC Zalău – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-22     Ora: 17:30  
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
29 ACS Petrolul 52 – ACS Urban Titu A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
    A1: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-22     Ora: 19:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova)  

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!