Cupa Romaniei: Arbitrii jocurilor din Faza I

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuAug 09, 2017

Cupa Romaniei, Editia 2017-2018, Faza I
# echipe arbitri
1 ACS Transdor Tudora (BT) – CSM Bucovina Rădăuţi (SV) A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
    A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Tudora – Botoşani)  
     
2 CS Cimentul Bicaz – AS Viitorul Curiţa A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Cimentul (Bicaz – Neamţ)  
     
3 AS Unirea Mirceşti – CSM Paşcani (IS) A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal Mircești (Iugani – Iaşi)  
     
4 CS FC 2007 Gîrceni (VS) – ACS Sportul Chiscani A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Ciuban Cosmin (Iaşi – Iaşi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Gîrceni – Vaslui)  
     
5 ACS Voinţa Cetate – AS FC Universitatea Cluj A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Orheiu Bistriţei – Bistriţa Năsăud)  
     
6 Progresul Şomcuţa Mare – CS Rapid Jibou A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare)
    A1: Kopriva Zsolt (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş)  
     
7 AS Luceafărul Decebal – CS Diosig-Bihardiószeg A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Decebal – Satu Mare)  
     
8 ACS Şurianu 1945 Sebeş – AFC Unirea 1924 Alba Iulia  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
9 CS Juvenes Târgu Mureş – AS Unirea Cristuru Secuiesc  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
10 ACS FC Păpăuţi – AFC Odorheiu Secuiesc A: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova; foto)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Zagon – Covasna)  
     
11 AS Spicul Şeica Mare – ASF Zărneşti A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
    A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Spicul (Şeica Mare – Sibiu)  
     
12 AS Voinţa Biled – CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Biled – Timiş)  
     
13 CS Şoimii Lipova – CS Millenium Giarmata (TM) A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor)
    A1: Pascu Radu (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Şoimii (Pâncota – Arad)  
     
14 CS Voinţa Lupac (CS) – CS Inter Petrila A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş)
    A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Vointa (Lupac – Caraş Severin)  
     
15 AS Recolta Dănceu – ACS Ştiinţa Turceni A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Badea Marius (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Recolta (Dănceu – Mehedinţi)  
     
16 CS Dunărea Calafat – AS FC Milcov A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Dunărea (Calafat – Dolj)  
     
17 CS Posada Perişani – ACS Şirineasa  
  nu se disputa  
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion:  
     
18 AS Colibaşi – ACS Urban Titu A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Baza Sportivă Gr. Şc. Colibaşi (Colibaşi – Argeş)  
     
19 AS Gloria Gaz Metan Corneşti – AS FC Aninoasa A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal Corneşti (Cornesti – Dâmbovita)  
     
20 ACS Astra Plosca – AS Mihai Bravu A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Plosca – Teleorman)  
     
21 Bărăganul Ciulniţa – AS FC Agricola Borcea A: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Ciulniţa – Ialomiţa)  
     
22 ACS Regal Sport Club Ferdinand I – ACS Petrolul 52 A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Coresi (Bucureşti – Bucureşti)  
     
23 CSO Bragadiru – ACS Înainte Modelu A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Parc (Bragadiru – Ilfov)  
     
24 CS Victoria Ianca – CSM Focşani 2007 A: Beldiman Razvan (Galaţi – Galaţi)
    A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila)  
     
25 Viitorul Fântânele – ACS Pescăruşul Sarichioi Jr. A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Fântânele – Constanţa)  
     
26 FC Buzău – AS Zimbrul Slobozia Conachi A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2017-08-09     Ora: 17:30 A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Cupa Romaniei, Seria 0  
  Stadion: Gloria (Buzău – Buzău)  
     
Sursa: frf-cca 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!