Cupa Romaniei, 16-imi | Arbitrii si observatorii jocurilor de miercuri

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuSep 24, 2013

Horatiu Fesnic_ScoalaDeArbitri.RoCCA a publicat astazi arbitrii si observatorii jocurilor programate miercuri, in 16-imile Cupei Romaniei Timisoreana. Iata cine sunt acestia:

 

Cupa Romaniei Timisoreana

16-imi; miercuri, 25 septembrie 2013

 

CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – FC Farul Constanta (CT)

Data: 2013-09-25; Ora: 16:00

Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj)

A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj; foto)

A1: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj)

A2: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj)

R: Ardelean Mircea (Arad – Arad)

Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)

Obs: Mehedinţu Petre (Timişoara – Timiş)

 

CS Petrolistul Boldesti (PH) – CS GAZ METAN Mediaş (SB)

Data: 2013-09-25; Ora: 16:00

Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova)

A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş)

A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)

A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)

Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Szatmari Lajos (Bucureşti – Bucureşti)

 

FC Gloria Buzău (BZ) – AS FC Botoşani (BT)

Data: 2013-09-25; Ora: 16:00

Stadion: Gloria (Buzău – Buzău)

A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa)

A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)

R: Ionita Eduard (Constanţa – Constanţa)

Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea)

Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov)

 

SC FC Braşov (BV) – SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ)

Data: 2013-09-25; Ora: 18:30

Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov)

A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti)

A1: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti – Bucureşti)

R: Bajko Barna (Miercurea Ciuc – Harghita)

Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Boc Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)

 

SC Fotbal Club U Craiova SA (DJ) – FC Petrolul Ploiesti (PH)

Data: 2013-09-25; Ora: 20:30

Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

A: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti)

A1: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin)

A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

R: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)

Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt)

 

Numele arbitrilor si observatorilor meciurilor programate joi le vom afla maine.

 

Vedeti si:

Arbitrii jocurilor din faza I a Cupei Romaniei Timisoreana

Arbitrii jocurilor din faza a II-a Cupei Romaniei Timisoreana

Arbitrii jocurilor din faza a III-a Cupei Romaniei Timisoreana

Arbitrii si observatorii jocurilor din faza a IV-a a Cupei Romaniei

Cupei Romaniei, 16-imi | Arbitrii si observatorii jocurilor de marti

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!