Cupa Romaniei, 16-imi | Arbitrii si observatorii jocurilor de marti

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuSep 23, 2013

Popa Ionel_2010, FEBRUARIE RIAD COROANA REGELUI 013_600x273CCA a publicat, pe site-ul sau, arbitrii si observatorii jocurilor programate marti, in 16-imile Cupei Romaniei Timisoreana. Iata cine sunt acestia:

 

Cupa Romaniei Timisoreana

16-imi; marti, 24 septembrie 2013 

 

SC Sporting Club SA Vaslui (VS) – CS Metalul Resita (CS)

Data: 2013-09-24; Ora: 16:00

Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui)

A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)

A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj)

A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)

R: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)

Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)

Obs: Goga Octavian (Braşov – Braşov)

 

FCM Dorohoi (BT) – SC FC Viitorul SA (CT)

Data: 2013-09-24; Ora: 16:00

Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani)

A: Voicu Emil (Bacău – Bacău)

A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)

A2: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)

Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi; foto)

Obs: Stanisteanu Mircea (Vaslui – Vaslui)

 

ASC Corona 2010 Brasov (BV) – SC Bacau (BC)

Data: 2013-09-24; Ora: 16:00

Stadion: Carpati (Braşov – Braşov)

A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)

A1: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor)

A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor)

R: Omuţ Marius (Oradea – Bihor)

Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ)

Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)

 

CS FC Bihor Oradea (BH) – ACS Poli Timisoara (TM)

Data: 2013-09-24; Ora: 16:00

Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor)

A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)

A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)

A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)

R: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş)

Obs: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş)

Obs: Cura Dorel (Arad – Arad)

 

FC Chindia Târgovişte (DB) – AFC Săgeata Năvodari (CT)

Data: 2013-09-24; Ora: 16:00

Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita)

A: Istrate Dragoş (Bucureşti – Bucureşti)

A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Lung Silviu (Craiova – Dolj)

 

CS RIPENSIA Timişoara (TM) – SC FC Universitatea Cluj SA (CJ)

Data: 2013-09-24; Ora: 18:30

Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş)

A: Micloşină Dorian (Reşiţa – Caraş Severin)

A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu)

A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)

Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)

Obs: Florescu Nicu (Sibiu – Sibiu)

 

FC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ)

Data: 2013-09-24; Ora: 20:30

Stadion: Dinamo Central (Bucureşti – Bucureşti)

A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)

A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)

A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti)

R: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)

Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Pantea Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)

 

Numele arbitrilor si observatorilor jocurilor programate miercuri si joi le vom afla maine, respectiv miercuri.

 

Vedeti si:

Arbitrii jocurilor din faza I a Cupei Romaniei Timisoreana

Arbitrii jocurilor din faza a II-a Cupei Romaniei Timisoreana

Arbitrii jocurilor din faza a III-a Cupei Romaniei Timisoreana

Arbitrii si observatorii jocurilor din faza a IV-a a Cupei Romaniei

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!