Cristina Dorcioman a arbitrat Brondby-Barcelona, in Liga Campionilor / Un meci cu 4 goluri si 3 avertismente

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 17, 2013

Brondby-Barcelona_Dorcioman_16.10.13

Ieri-seara, in 16-imile variantei feminine a Ligii Campionilor, Cristina Dorcioman a condus returul dintre Brondby si Barcelona. Daca in tur nu s-a marcat niciun gol, de data aceasta au fost patru, cate doua in dreptul fiecarei echipe. Rezultatul a fost in favoarea oaspetelor, care au facut pasul in turul urmator, datorita golurilor inscrise in deplasare.

Trei cartonase galbene a fost nevoita sa arate Cristina (2-1), intr-un meci in care jucatoarele de la Barcelona au comis numai 3 (trei) faulturi! Diferenta pana la 21 a fost in dreptul gazdelor.

Celelalte componente ale brigazii au fost: Monica Rigo, Speranta Popescu si rezerva Frida Nielsen (Danemarca).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!