Bulgarul Nikolay Yordanov arbitreaza FC Spartaki Tskhinvali – FC Botoşani

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 08, 2015

UEFA a desemnat o brigada din Bulgaria pentru a conduce meciul FC Spartaki Tskhinvali  – FC Botoşani , din mansa secunda a primului tur preliminar UEFA Europa League .

Brigada de arbitrii va fi condusa de  Nikolay Yordanov(foto) , ajutat la cele doua linii de catre Ivan Valchev , Georgi Todorov, al patrulea oficial fiind  Vihren Manev. Brigada de arbitrii fa fi observata de portughezul António Manuel Almeida Costa in timp ce  Oleg Harlamov este observatorul de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!