BRIGADA DIN ITALIA LA STEAUA – ROSENBORG, IN EUROPA LEAGUE

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 14, 2015

UEFA a delegat o brigada din Italia  la jocul  Steaua Bucuresti-Rosenborg , din prima manșă din play-off-ul Europa League. La centru va fi Luca Banti(foto:www.zimbio.com), un arbitru in varsta de 41 ani,devenit arbitru international in 2009.

 Alessandro Costanzo,Alfonso Marrazzo (asistenti) si Daniele Doveri (rezerva) sunt ceilalti componenti ai brigazii, in timp ce grecul Georgios Bikas a fost desemnat observator de arbitri. Alojzije Supraha (Croatia) va fi observator de joc.

Partida de pe stadionul “National Arena”, din capitala Romaniei, se va disputa joi,20 august 2015, de la ora 21:30.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!