Brigadă de arbitri din România în al treilea tur preliminar al Europa League

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiul. 25, 2016

Tudor_Besiktas-Partizan_ue_3

Manşa tur a celui de-al treilea tur preliminar al Europa League va consemna prezenţa unei brigăzi de arbitri din România. UEFA l-a delegat pe Alexandru Tudor  la partida FK Austria Viena-Spartak Trnava, care se va disputa de la ora 20:00 (ora României) in Viena.

El va fi ajutat la linii de Alexandru Cerei şi Aurel Onita, în timp ce Sebastian Coltescu a fost delegat ca al patrulea oficial. Brigada va fi observata de catre  Volodymyr Petrov, in timp ce scotianul Gordon Pate este delegatul UEFA.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!