Avem arbitri si in grupele Europa League, la Odessa

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 22, 2013

Tudor_150x170Pe langa brigada lui Ovidiu Hategan, care va oficia maine la Moscova, in grupele Ligii Campionilor, o alta echipa de arbitri din Romania a fost delegata la un meci din competitiile organizate de catre UEFA.

Alexandru Tudor (arbitru), Aurel Onita, Miklos Nagy (asistenti), Marius Avram, Robert Dumitru (aditionali) si rezerva Ovidiu Artene vor conduce Cernomoret Odessa – Ludogoret Razgrad. Grecul Georgios Bikas este observatorul pentru arbitri, iar polonezul Miroslaw Ryszka pentru joc.

Meciul, contand pentru Grupa B din Europa League, se va disputa joi, 24 octombrie, incepand cu ora 22:05. Gazda intalnirii va fi stadionul “Cernomoret”, din Odessa.

 

Vezi si:

Ovidiu Hategan, un nou meci in Champions League

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!