Arbitrii si observatorii jocurilor programate maine in Liga 3

Postat de ScoalaDeArbitriComentariile sunt închise pentru Arbitrii si observatorii jocurilor programate maine in Liga 3sept. 25, 2020

Liga 3, Etapa 3

Gheorghe Alin

# echipe arbitri
1 ACS Bradu Borca – CS Dante Botoşani A: Moisă Mihai (Iaşi – Iaşi)
    A1: Hriscu Daniel (Voroveşti – Iaşi)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi)

 

 

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) Obs: Filipciuc Ion (Suceava – Suceava)
    Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
2 CS Sporting Juniorul Vaslui – ACS Hușana Huși A: Aelenei Ciprian (Iaşi – Iaşi)
    A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Pișta Andrei (Fălticeni – Suceava)

 

 

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui)
3 CSM Paşcani – ACS Şomuz Fălticeni A: Popa Silviu Gabriel (Vaslui – Vaslui)
    A1: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Turcanu Ionut (Coţuşca – Botoşani)

 

 

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) Obs: Botezatu Nicolae (Piatra Neamţ – Neamţ)
    Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău)
4 ACS Foresta Suceava – CSM Bucovina Rădăuţi  
  nu se disputa  
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00  
  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti – Botoşani)
     
5 CS Ştiinţa Miroslava – ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Toma Andrei (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Crăciun Alexandru (Oneşti – Bacău)

 

 

  Liga 3, Seria 1  
  Stadion: Uricani (Miroslava – Iaşi) Obs: Fridl Marian (Bacău – Bacău)
    Obs: Vamanu Vasile (Bacău – Bacău)

 

# echipe arbitri
1 CS Avântul Valea Mărului – ACS Sportul Chiscani A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Chioibașu Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2020-09-26     Ora: 14:00 A2: Hazi Vladut (Volovăţ – Suceava)

 

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului – Galaţi) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi)
    Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău)
2 CSM Râmnicu Sărat – CS Sporting Lieşti A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Ionus Erchian (Medgidia – Constanţa)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău)

 

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat – Buzău) Obs: Lapa Ioan (Vaslui – Vaslui)
    Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti – Prahova)
3 CS Viitorul Ianca – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Barbulescu Marius (Bucureşti – Bucureşti)

 

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila) Obs: Guloiu Catalin (Buzău – Buzău)
    Obs: Laiu Gheorghe (Buzău – Buzău)
4 CSM Focşani 2007 – ACS Dacia Unirea Brăila A: Negară Răzvan (Vaslui – Vaslui)
    A1: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Alexandru Eugen Petre (Vintileanca – Buzău)

 

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Milcovul (Focşani – Vrancea) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău)
5 CS Făurei – CSM Bacău A: Marinescu Madalin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Enache Gabriel (Ploieşti – Prahova)

 

  Liga 3, Seria 2  
  Stadion: Orăşenesc (Făurei – Brăila) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi)

 

# echipe arbitri
1 ACS Înainte Modelu – ACS Recolta Gheorghe Doja A: Constantinescu Ionut (Galaţi – Galaţi)
    A1: Ichim Cristi Daniel (Brăila – Brăila)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu)

 

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov)
    Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş)
2 SC Popeşti-Leordeni – ACSM Olteniţa A: Frățilă Adrian (Vadu Paşii – Buzău)
    A1: Spinu Nicolas (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Barbu Florinel (Giurgiu – Giurgiu)

 

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Inter Gaz (Popeşti-Leordeni – Ilfov) Obs: Gligoras Adrian (Târgovişte – Dâmboviţa)
    Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti)
3 CS Gloria Albeşti – Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman)
    A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele – Teleorman)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Bratoi Ciprian (Alexandria – Teleorman)

 

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Comunal (Albeşti – Constanţa) Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)
4 ACS Mostiştea Ulmu – CS Afumaţi A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Petre Doru Nicolae (Bucov – Prahova)

 

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
5 CSA Axiopolis Sport Cernavodă – AS FC Agricola Borcea A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti)

 

  Liga 3, Seria 3  
  Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Roşu Mitu (Ploieşti – Prahova)

 

# echipe arbitri
1 CSA Steaua Bucureşti – AFC Progresul 1944 Spartac A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov)

 

  Liga 3, Seria 4  
  Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Comanescu Adrian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

 

# echipe arbitri
1 ACS Olimpic Cetate Râşnov – ACS KSE Târgu Secuiesc A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova)
    A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi – Prahova)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Crăciun Mădălina (Ploieşti – Prahova)

 

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
2 CSO Plopeni – ACS SR Municipal Braşov A: Despina Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov)

 

  Liga 3, Seria 5  
  Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi – Prahova) Obs: Ionescu Ion (Piteşti – Argeş)
    Obs: Mihai Duras (Fieni – Dâmboviţa)

 

# echipe arbitri
1 CSO Petrolul Potcoava – CS Sporting Roşiori 2008 A: Neculcea Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Neacșu Ionuț Traian (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)

 

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: Mircea Stan (Coloneşti – Olt) Obs: Vremaroiu Catalin (Târgovişte – Dâmboviţa)
    Obs: Pâncu Bogdan Mihai (Craiova – Dolj)
2 AS FC Pucioasa – ACS Vediţa Coloneşti M.S. A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov)
    A1: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Biro Eniko (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

 

  Liga 3, Seria 6  
  Stadion: Dumitru Tică Popescu (Pucioasa – Dâmboviţa) Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov)

 

# echipe arbitri
1 ACS Minerul Costeşti – CS Gilortul Târgu Cărbuneşti A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş – Argeş)
    A1: Murariu Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş)

 

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) Obs: Buzarnescu Florin (Craiova – Dolj)
    Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni – Dâmboviţa)
2 CS Viitorul Dăeşti – ACS Viitorul Şelimbăr A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova – Dolj)
    A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Barbu Marian Cristinel (Craiova – Dolj)

 

  Liga 3, Seria 7  
  Stadion: Gheorghe Ciociu (Fedeleşoiu – Vâlcea) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj)

 

# echipe arbitri
1 ACS Progresul Pecica – CS Avântul Periam A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Matica Marius Ionut (Oradea – Bihor)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Pascu Radu (Satu Mare – Satu Mare)

 

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Progresul (Pecica – Arad) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Biriş Teodor (Hunedoara – Hunedoara)
2 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – ACS Progresul Ezeriş A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)

 

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Emilian Pavel (Ghiroda – Timiş) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Gîţ Cristian Emil (Deva – Hunedoara)
3 CS Crişul Chişineu Criş – ACS Fortuna Becicherecu Mic A: Klein Andreea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Suciu George (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Zifceac Ludovic (Aleşd – Bihor)

 

  Liga 3, Seria 8  
  Stadion: Crişul (Chişineu Criş – Arad) Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara)

 

# echipe arbitri
1 CS Ocna Mureş – CSO Cugir A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Meres Robert (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Turian Alexandru (Zalău – Sălaj)

 

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Soda (Ocna Mureş – Alba) Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş)
    Obs: Tira Mihai (Alba Iulia – Alba)
2 ACS Industria Galda – ACS Sticla Arieşul Turda A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu – Sibiu)
    A1: Bulgarașu Mădălin (Timişoara – Timiş)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara – Timiş)

 

  Liga 3, Seria 9  
  Stadion: Galda Arena (Galda de Jos – Alba) Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Toma Janos (Târgu Mureş – Mureş)

 

# echipe arbitri
1 CSM Satu Mare – CSC Sânmartin A: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş)
    A1: Cășuț Cristian (Arad – Arad)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Talpoș Marius (Timişoara – Timiş)

 

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Szekely Iulian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş)
2 CS Progresul Şomcuta Mare – CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei A: Hurducas Victor (Iclod – Cluj)
    A1: Kopriva Zsolt (Carei – Satu Mare)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Gherman Alexandru (Timişoara – Timiş)

 

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Progresul (Şomcuţa Mare – Maramureş) Obs: Por Constantin (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Nădăşan Melian (Ţaga – Cluj)
3 ACS CAO 1910 Oradea – ACS Unu Fotbal Club Gloria A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Humita Ioan Daniel (Armeniş – Caraş Severin)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Muresan Cristian Gheorghe (Cavnic – Maramureş)

 

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
4 ACS FC Someşul Dej – CS Minaur Baia Mare A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
    A1: Biro Barna Tamas (Cernat – Covasna)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Tamasi Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

 

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Baza Sportivă Vad (Vad – Cluj) Obs: Barjac Gabriel Ioan (Zalău – Sălaj)
    Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş)
5 CS Luceafărul Oradea – SCM Zalău A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Tocai Emeric (Alma – Sibiu)
  Data: 2020-09-26     Ora: 17:00 A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)

 

  Liga 3, Seria 10  
  Stadion: Luceafărul (Sânmartin – Bihor) Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!