Arbitrii si observatorii jocurilor programate astazi in Liga 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 31, 2020
Iuliana Demetrescu (Foto: FRF)

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 10

# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmboviţa)
  Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
R2: ( – )
  Stadion: Electrica (Timişoara – Timiş) Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj)
    Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin)
2 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – FC Metaloglobus Bucureşti A: Ioniță Eduard (Galaţi – Galaţi)
    A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş)
  Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Marinescu Madalin (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Carjă Lucian (Constanţa – Constanţa)
3 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu – AFC Unirea 04 Slobozia A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Filip Claudiu Andrei (Craiova – Dolj)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
4 CSM Slatina – SCM Gloria Buzău A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova)
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Barbu Florentin (Giurgiu – Giurgiu)
5 ACS Fotbal Comuna Recea – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
R2: ( – )
  Stadion: Recea Central (Recea – Maramureş) Obs: Duma Ioan (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!