Arbitrii jocurilor programate astazi in Liga 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 05, 2020
Iuliana Demetrescu (foto: frf)

Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 2

# echipe arbitri
1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele – FC Metaloglobus Bucureşti A: Roman George Catalin (Timişoara – Timiş)
    A1: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Ioniță Eduard (Galaţi – Galaţi)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Ionescu Dragoş (Fieni – Dâmboviţa)
2 CS Concordia Chiajna – AFC Unirea 04 Slobozia A: Costreie Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman)
  Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
R2: ( – )
  Stadion: Concordia 2 (Chiajna – Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
3 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – ACS Fotbal Comuna Recea A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmboviţa)
  Data: 2020-09-05     Ora: 11:00 A2: Țepușă Mihaela (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)
4 AFC Farul Constanţa – CS Aerostar Bacău A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmboviţa)
  Data: 2020-09-05     Ora: 14:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
5 Fotbal Club Rapid – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmboviţa)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmboviţa)
  Data: 2020-09-05     Ora: 17:30 A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Terteleac Ana Maria (Berceni – Ilfov)
R2: ( – )
  Stadion: Regie (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău)
    Obs: Dincă Dorinel (Călăraşi – Călăraşi)
6 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – U Craiova 1948 SA A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău)
  Data: 2020-09-05     Ora: 20:00 A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!