Arbitrii jocurilor din faza a III-a a Cupei Romaniei

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuAug 12, 2014

Cupa Romaniei Timisoreana – Faza a III-a

  echipe arbitri
1 Vointa Ion Creanga (NT) – FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi)
    A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Ion Creanga – Neamţ)  
     
2 CSM Paşcani (IS) – CS Stiinta Miroslava (IS) A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
    A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Cretu Radu (Botoşani – Botoşani) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi)  
     
3 FC Panciu (VN) – CS Aerostar Bacău (BC) A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău)
    A1: Constantin Laurenţiu (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Orăşenesc (Panciu – Vrancea)  
     
4 CS Inter Cristian (BV) – Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) A: Domsa Mihai (Aiud – Alba)
    A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Inter (Cristian – Braşov)  
     
5 ACS FC Granitul Babadag (TL) – AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi)
    A1: Georgescu Gabriel (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Granitul (BABADAG – Tulcea)  
     
6 AS Vointa Snagov (IF) – CS Inter Clinceni (IF) A: Burcea Petrică (Giurgiu – Giurgiu)
    A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Voinţa (Ghermăneşti – Ilfov)  
     
7 Viitorul 2010 Buzau (BZ) – FC Dinamo 1948 2 SA (B) A: Puscasu Ionela (Slobozia – Ialomiţa)
    A1: Dimache Ionut Jenel (Slobozia – Ialomiţa)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Cornel Negoescu (Buzău – Buzău)  
     
8 ACS FC Viitorul Axintele (IL) – FC Baloteşti (IF) A: Vizireanu Adrian Ionel (Buzău – Buzău)
    A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Axintele – Ialomiţa)  
     
9 AS Arsenal Malu (GR) – FC Stefanesti (IF) A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Tănase Aurelian Sebastian (Roşiori de Vede – Teleorman) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Malu – Giurgiu)  
     
10 AS Valea Ursului (AG) – FC Chindia Târgovişte (DB) A: Paraschiv Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Nicola Cristian Viorel (Craiova – Dolj)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Bascov (Hanul Valea Usrului) – Argeş)  
     
11 AS Milcov (OT) – CS Podari (DJ) A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: IPA Metalurgistul (Slatina – Olt)  
     
12 ACS Stiinta Turceni (GJ) – CS Minerul Motru (GJ) A: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj)
    A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Orasenesc (Turceni – Gorj)  
     
13 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CS FC Caransebes (CS) A: Inoan Vlad (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii – Cluj)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Torok Gyurko Zoltan Attila (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Municipal (Târgu Jiu – Gorj)  
     
14 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) A: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin)
    A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Sânicolau Mic (Arad – Arad)  
     
15 CS FC Hunedoara (HD) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara)  
     
16 CSC Sanmartin (BH) – CS Ineu (AR) A: Maghiar Dănuţ Vasile (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor)  
     
17 CSM Avantul Reghin (MS) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Avântul (Reghin – Mureş)  
     
18 CS Unirea Jucu (CJ) – ACS FC Municipal Baia Mare (MM) A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj)
    A1: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-08-13     Ora: 17:30 A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) 
  Cupa Romaniei Timisoreana, Seria 0  
  Stadion: Comunal (Jucu – Cluj)  

Sursa: frf-cca

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!