Arbitri din Romania la Irlanda – Gibraltar, in preliminariile EURO 2020

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 08, 2019

O echipa de arbitri din Romania, condusa de Radu Petrescu (foto: frf), a fost delegata de UEFA la partida Irlanda – Gibraltar, din cadrul grupei D a preliminariilor EURO 2020. Asistenti vor fi Radu Ghinguleac si Valentin Urzica, iar al patrulea oficial Marcel Birsan.

Meciul se va disputa pe “Aviva Stadium”, din Dublin, luni, 10 iunie 2019, de la ora 21:45 (20:45 CET).

Lituanianul Paulius Malžinskas va fi observator de arbitri, iar cehul Patrik Filípek delegat UEFA.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!