Alexandru Deaconu, observator la Basel – Benfica, in UCL

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 25, 2017

Alexandru Deaconu (foto: frf.ro) a fost desemnat observator de arbitri la partida dintre FC Basel si Benfica Lisabona, din grupa A a Ligii Campionilor. Vicepresedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor va superviza prestatia brigazii scotiene: Craig Thomson (arbitru) – Alan Mulvanny, Graeme Stewart (asistenti) – Andrew Dallas, Donald Robertson (aditionali) – Stuart Stevenson (rezerva).

Spaniolul Luis Cuervas Del Real va fi observator de joc.

Jocul de pe stadionul St. Jakob-Park, din Basel, va incepe la ora 21:45 (20:45 ora locala).

Vezi si:

Echipa lui Hategan va arbitra Sporting – Barcelona, in UCL

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!