ALEXANDRU DEACONU, OBSERVATOR DE ARBITRI IN PLAY-OFF-UL EUROPA LEAGUE

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 13, 2015

Alex_Deaconu_600x423_frf

UEFA l-a desemnat pe bucuresteanul  Alexandru Deaconu  (foto) sa oficieze ca observator de arbitri in prima mansa a play-off-ului Europa League. Fostul arbitru  FIFA va superviza prestatia brigazii olandeze  de la jocul dintre Sparta Praga si Thun. Meciul se va disputa joi, 20 august 2015.

Arbitru: Danny Makkelie (NED)

Arbitri asistenti: Mario Diks (NED), Hessel Steegstra (NED)
Al-4-lea oficial: Kevin Blom (NED)
Observator de arbitri: Alexandru Deaconu (ROU)
Delegat UEFA: Ales Zavrl (SVN)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!