Alexandru Deaconu, delegat la un joc din play-off-ul Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 30, 2020
Alexandru Deaconu (foto: frf)

Alexandru Deaconu a fost delegat de UEFA la un joc din play-off-ul Europa League: Hapoel Beer-Sheva (Israel) – Viktoria Plzeň (Cehia). Partida se va disputa maine, 1 octombrie, de la ora 20:30 (ora Romaniei), pe stadionul „Ha Moshava”, din Petah Tikva.

Echipa de arbitri pe care o va observa Alexandru Deaconu este din Serbia: Srđan Jovanović – Uroš Stojković, Milan Mihajlović – Novak Simović.

Observator de joc va fi rusul Viacheslav Semenov.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!